Griunvaldo g. 26A, 44313 Kaunas +370 37 42 24 48 klevelis@gmail.com

NUOTOLINIS UGDYMAS. INFORMACIJA TĖVAMS

NUOTOLINIO UGDYMO UŽDUOTYS PRIEŠMOKYKLINUKAMS:
Parengė mokytojos metodininkės Lina Stanaitienė ir Lina Skiečiuvienė

  • Skruzdėliuko užduotėlės 1. “Pavasaris”, atsisiųsti
  • Skruzdėliuko užduotėlės 2. “Velykos”, atsisiųsti
  • Skruzdėliuko užduotėlės 3. “Vabalų ir vabzdžių karalystė”, atsisiųsti
  • Skruzdėliuko užduotėlės 4. “Vabalų ir vabzdžių karalystė 2”, atsisiųsti

NUOTOLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO TVARKA, TAISYKLĖS

  • Nuotolinio darbo organizavimo tvarka, patvirtinta Kauno lopšelio-darželio “Klevelis” direktoriaus 2020 m. kovo 16 dienos įsakymu Nr. V-18 “Dėl nuotolinio darbo organizavimo Kauno lopšelyje-darželyje “Klevelis” tvarkos tvirtinimo”.
  • Nuotolinio ugdymo organizavimo tvarka, patvirtinta Kauno lopšelio-darželio “Klevelis” direktoriaus 2020 m. kovo 26 dienos įsakymu Nr. V-23 “Dėl nuotolinio ugdymo organizavimo Kauno lopšelyje-darželyje “Klevelis” tvarkos tvirtinimo”.
  • Mokytojai dirba elektroninėje sistemoje “MŪSŲ darželis” taip pat uždaroje socialinio tinklo “Facebook” grupėje.
  • Ugdymo aplinkų pateiktys talpinamos elektroninėje sistemoje “MŪSŲ darželis” taip pat socialiniame tinkle “Facebook” mokytojų sukurtose, uždarose 8 grupėse, prie kurių prieigą turi tik tos grupės įstaigą lankančių ugdytinių tėvai.
  • Ugdymo planai, mokytojų parengti užduočių paketai, tėvams pageidaujant, papildomai siunčiami tėvų nurodytais el. pašto adresais.

INFORMACIJA DĖL MOKESČIO

Kauno miesto savivaldybės Tarybos 2019 m. spalio 15 d. sprendimas Nr. T-454 “Dėl atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymą dydžio nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo”, čia

SMAGIOS VEIKLOS IR EDUKACIJOS VAIKAMS

KURIA VAIKAI – įdomios užduotėlės, veiklos mažiesiems ir idėjos tėvams, kaip smagiai ir turiningai praleisti laiką namuose.

„Lavina LT“ – tai nemokamos užduotys vaikams, išbandytos logopedinėje praktikoje.

MAMOS palėpė – edukaciniai užsiėmimai vaikams, šaunus tinklaraštis tėvams.

Jaunųjų gamtos reindžerių platformoje galima rasti smagių veiklų bei idėjų, ką smagaus su vaikais nuveikti gamtoje

Close Menu